Телеканал

Телеканал

Телеканал «Інтер» входить в «Inter Media Group», яку контролює Дмитро Фірташ (олігарх, один із співзасновників компанії «РосУкренерго», яка займалась в часи Ющенка та Януковича імпортом російського газу; сьогодні знаходиться у Відні, де очікує на екстрадицію до США) та Сергій Льовочкін (колишній керівник Адміністрації Президента В.Януковича, один з лідерів «Опозиційного блоку», депутат Верховної Ради).

Телеканал «Інтер» входить в «Inter Media Group», яку контролює Дмитро Фірташ (олігарх, один із співзасновників компанії «РосУкренерго», яка займалась в часи Ющенка та Януковича імпортом російського газу; сьогодні знаходиться у Відні, де очікує на екстрадицію до США) та Сергій Льовочкін (колишній керівник Адміністрації Президента Януковича, один з лідерів «Опозиційного блоку», депутат Верховної Ради).

 

Інформаційна політика «Інтера» є пом’якшеною версією інформаційної політики, яка ведеться щодо України на російських каналах і спрямована на дискредитацію теперішнього політичного курсу країни. Підважує основи держави та консервує «проросійські» та «прорадянські» міфи в суспільстві. На телеканалі постійно триває неприхована реклама опозиційних до чинної влади політичних сил.

 

Інформаційну політику телеканалу «Інтер» формують пропагандисти РФ.  До 2017 р. за інформаційну політику відповідав російський політтехнолог Ігор Шувалов (СБУ у 2017 р. заборонила в’їзд в Україну на п’ять років за виконання завдань російської пропаганди, які він впроваджував, керуючи інформаційним блоком «Інтера»). Креативним продюсером підсумкової програми новин «Подробиці тижня» була громадянка РФ Марія Столярова,  що в прямому ефірі під час інтерв’ю з активістами та родичами загиблих під час розстрілів на Майдані 18-21 лютого 2014 року, грубо образила героїв Небесної сотні. 25 лютого 2016 року СБУ депортувала Столярову з України з забороною в’їзду. У серпні 2016-го р. стало відомо про звітування Столярової перед учасниками терористичного угруповання ДНР.

 

Фактично, роль телеканалу «Інтер» в Україні зводиться до філіалу «Russia Today». «Інтер» як один із найбільших центральних каналів проводить цілеспрямовану проросійські інформаційну політику, займається дискредитацію органів влади та держави в цілому, відверто нав’язує російські меседжі.

Новини