Охоронна компанія «Шторм»

Охоронна компанія «Шторм»

Проросійська детективна охоронна фірма, тісно пов’язана з Віктором Медведчуком. Зареєстрована у 2015 р. під назвою «Сварог».

Фірму очолює віце-президент Федерації бойового самбо, активіст «Українського вибору» Віктор Чорний, а почесним президентом Федерації є сам Віктор Медведчук. Саме Чорний причетний до організації «тітушок» під час Євромайдану.

 

Згадки про «Шторм» («Сварог») у медіа вперше з’явились 21 лютого 2016 р. під час охорони телеканалу «Інтер». 9 травня члени фірми охороняли «Український вибір», а 22 червня, окрім медведчуківців, ще й комуністів та «прогресивних соціалістів».

 

Співробітники «Шторму» супроводжують Медведчука, охороняють його нерухомість та заходи«Українського вибору» як у столиці, так і в обласних центрах.

 

Членів фірми можна часто побачити  за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська 23/б. У цьому ж будинку концентруються фірми, пов’язані з Медведчуком та братами Суркісами. Тут розміщена приймальня народного депутата від Опозиційного блоку, власника каналу «NewsOne» та соратника Медведчука Тараса Козака.

Новини