«Опозиційний блок»

«Опозиційний блок»

Проросійська політична партія, що утворилася шляхом об’єднання шістьох політичних сил для участі в позачергових виборах до Верховної ради України. Є прямим нащадком «Партії регіонів» (більшість лідерів та учасників – колишні «регіонали»).

Політична програма та заяви членів партії ідентичні тезам Кремля. Лідер партії – Юрій Бойко.

Прибічники «Опозиційного блоку» виступають за надання російській мові статусу державної, за дружні стосунки з Росією, позаблоковий статус, проведення виборів на всій території Донецької та Луганської областей. Засуджують діяльність ОУН та УПА, називаючи їх «пособниками фашистов». Називають Другу світову війну – Великою Вітчизняною.

Є інформація, що проросійський радник-політтехнолог Пол Манафорт, що консультував Віктора Януковича та Дональда Трампа, працював з фракцією «Опозиційний блок». Це виявила спеціальна слідча комісія США на чолі зі спеціальним прокурором Робертом Мюллером, що розслідує таємні зв’язки команди президента США Трампа з російським режимом Путіна.

У листопаді 2018 року партія “За життя” та “Опозиційний блок” підписали угоду про об’єднання у “Опозиційну платформу – За життя”.

Новини