Про кампанію

Історія

Національна ініціатива “Стоп Реванш” об’єднує активістів у боротьбі з силами реваншу – адептами “русского міра”.

Революція Гідності послабила проросійські впливи в Україні. Але не знищила. Російська влада робить усе, щоб відновити втрачені позиції, визначати і контролювати курс України. Це стосується всіх вимірів – політичного, економічного, інформаційного, культурного, гуманітарного, військового. Стоп Реванш” мобілізує суспільство на боротьбу з будь-якими проявами російської експансії. Наша мета – деокупація України від російської агентури і впливів у всіх сферах.

Стартом Національної ініціативи став Марш “Стоп Реванш” 16 січня у Києві. Учасники вимагали від депутатів Верховної Ради та Президента України ухвалити рішення і проголосувати за закони, що реалізують політику деокупації України. Серед основних вимог – ухвалення закону про деокупацію та реінтеграцію Донбасу, боротьба з колабораціонізмом, створення Антикорупційного суду, очищення та захисту українського інформаційного та гуманітарного простору, притягнення до відповідальності ключових осіб, які відкрито чи опосередковано працюють в інтересах Росії – Медведчука, Фірташа, Льовочкіна, Новинського, Ахметова та інших.

У різних куточках України активісти ведуть боротьбу з реваншистами. Відбуваються всеукраїнські акції, спрямовані на очищення українського простору від російського впливу.