«Русская школа»

«Русская школа»

Проросійська організація, що впроваджує та популяризує «русскій мір» на території України. Члени організації, переважно вчителі,  неодноразово потрапляли у скандали через сепаратизм.

Організація діє через роботу секцій з російській мові, російської літератури, музики, театру, історії «русского міра», «Великої Вітчизняної війни» та іншим.

Офіційними партнерами РШ є фонд «Русское единство», «Русский мир» і «Правозащитное общественное движение «Русскоязычная Украина» (дітище втікача екс-нардепа, українофоба Вадима Колесніченка).

 

Декларує близько 850 членів з 20 регіонів.

Основні завдання організації:

— створення оптимальних умов для вивчення російської мови і літератури, історії, культури народів Російської Федерації;

— впровадження в навчально-виховний процес освітніх закладів України досягнень педагогічної науки Російської Федерації;

— вкорінення навчально-матеріальної бази освітніх закладів України з російською мовою навчання;

— встановлення контактів між навчальними закладами України і Росії;

— популяризація російської мови в навчальних закладах з українською мовою викладання.

 

Має нагороди  районних, міських організацій місцевих рад та адміністрацій,  грамоти Посольства Російської Федерації в Україні і від МЗС РОСІЇ «Правительственной комиссии по делам соотечественников за рубежом».

Зараз організація «Русская школа» діє в 20 областях.

Головою правління організації є Кондряков Олександр.

 

 

На початку червня РШза підтримки представництва «Росскомсотрудничества» провела міжнародну літню педагогічну школу в Затоці Одеської області.

Формально «Росскомсотрудничество» підтримує зв’язки російськомовного населення з Росією. Реально ж – організовує антиукраїнські заходи через мережу російських культурних центрів по всій Україні (наприклад, з’їзд так званих «антифашистських сил» у Львові з представників проросійських організацій).

У багатьох регіонах спалахують скандали за участю вчителів-сепаратистів.

Так, у жовтні 2017 р. вчителька одеської середньої школи №40 під час класної години розповідала учням про звірства української армії та подвиги донецьких ополченців. У березні 2018 р. викладач одеського університету побив студента, назвавши його «бандерівською гнидою».

У квітні 2018 р. виник скандал щодо неофіційної поїздки викладачів харківської школи №136 в Росію, де вони фотографувалися з георгіївськими стрічками на тлі портрета Путіна.

Такі скандали регулярно спалахують у всіх регіонах країни. Наприклад, учні Івано-Франківської школи №2 виступили проти вчительки географії, затятої прихильниці політики Сталіна і Путіна, яка називала Україну «непорозумінням».

 

Новини