Сергій Бабкін

Сергій Бабкін

Співак. Виступає в Росії і не визнає факт російсько-української війни.

У серпні 2014 р. записав відеозвернення про своє рішення поїхати з концертами до Криму. За словами Бабкіна, війна Росії з Україною – це «домовленості на вищому рівні»,  до яких звичайні люди не мають стосунку.

«При чому тут ми з вами?! Це гра, нормальні бізнесові розрахунки, домовленості на вищому рівні. Тільки ми з вами, прості люди, тут взагалі ні при чому. Ні в Росії, ні в Україні, ні в Білорусі», – заявляв він.

Коментуючи виступи в Криму в 2014 р., Бабкін підкреслив, що на півострів його команда потрапила з материкової України і він продовжує вважати Крим Україною.

 

Свої виступи в Росії пояснював «перемогою, коли 10 тисяч людей в центрі Москви співають українською». За словами Бабкіна, він виступає в РФ не для політиків, а для слухачів.

 

Активісти блокують концерти співака в Україні. 7 жовтня 2017 р. запланований концерт у Львові – скасовано, бо музикант відмовився підтвердити факт, що Росія є агресором.

 

Після неодноразових звинувачень співака у латентному сепаратизмі і скасуванні кількох концертів, Сергій публічно заявив, що «вважає уряд РФ агресором», а «Крим — окупованою територією України». Це було зроблено у жовтні 2017-го, коли активісти націоналістичних організацій виставили пікет біля концертного залу у Дніпрі із вимогами висловити свою точку зору та скасувати виступи в РФ.

Новини