«Успішна країна»

«Успішна країна»

Політична партія екс-міністра доходів та зборів, «гаманця» Януковича – Олександра Клименка, що звинувачується у державній зраді.

Проросійська партія, що створена після розпаду «Партії регіонів». Часто згадується в газеті «Вести» Клименка. Автор програми партії – Юрій Бойко, український олігарх, екс-міністр енергетики та вугільної промисловості України, екс-регіонал, лідер «Опозиційного блоку».

 

Молодіжне крило партії  очолює Олеся Медвєдєва, що бере участь у відверто проросійських акціях. У вересні 2017 р. Медвєдєва брала участь в круглому столі «Порушення прав людини, обмеження свободи преси і політичні репресії в Україні» в Європарламенті (організований спецслужбами РФ). Серед спікерів заходу:  Симоненко, Монтян, Коцаба, Бондаренко.

 

«Успішна варта» – проект партії для захисту сепаратистів у судах.  Представники партії виступають адвокатами в апеляційному суді у справі журналістів «17 каналу», які раніше були засуджені на 9 років за допомогу російським пропагандистам у роботі Youtube-каналу «Новоросія ТВ» та беруть участь в судовому процесі над журналістом В.Муравицьким, якого звинувачують у поширенні антиукраїнських матеріалів.

 

У жовтні 2017 р. в житлових приміщеннях уповноважених осіб партії проводились обшуки для отримання доказів незаконної легалізації коштів.

 

17 листопада 2017 р., на підставі зібраних співробітниками СБУ матеріалів, Головна військова прокуратура Генеральної прокуратури розпочала  проти лідера партії Олександра Клименка кримінальне провадження за ст. 111 ККУ«державна зрада».

 

У червні 2018 року Міністерство юстиції України подало позов до Окружного адміністративного суду Києва, у якому просить заборонити партію «Успішна країна».

Новини