Новини

Активісти провели акцію з вимогою до Президента і РНБО негайно запровадити санкції проти «112» та «NewsOne»

Активісти «Вільних людей» зібрались на інформаційно-просвітницькій акції під будівлею Адміністрації Президента, аби публічно закликали владу закрити канали «NewsOne» та «112».

 

«Сьогодні ми вкотре нагадуємо, що для перемоги у війні маємо перемогти на інформаційному фронті. Ми ведемо боротьбу з рупорами Кремля вже протягом двох років, щодня моніторимо пропагандивні телеканали 112 і NewsOne і маємо беззаперечні факти того, що ці ЗМІ дублюють тези російських пропагандистів. Ми вимагаємо рішучих дій від Президента: необхідно якнайшвидше провести засідання РНБО, проявити політичну волю та закрити телеканали, які підривають національну безпеку та цілісність», – заявив Дмитро Жмайло, Керівник Штабу «Вільних людей».

 

Санкції проти власників цих телеканалів сприятимуть припиненню інформаційній диверсії рупорів Кремля. Адже прикриваючись свободою слова, «NewsOne» та «112» розповсюджують пропаганду держави-агресора РФ, тим самим дестабілізуючи ситуацію в суспільстві, а також деструктивно впливають на свідомість нації.

 

«Однією з найбільших загроз для незалежної України є реванш проросійських сил. Вороги – агентура Путіна – намагається відновити втрачені після Революції Гідності позиції та впливи. Центральною фігуру реваншу є Віктор Медведчук і його пропагандивні рупори – 112 і NewsOne. У той час, коли США і Канада запровадили санкції проти Медведчука, в Україні досі зволікають з розслідуванням його діяльності. Ми вимагаємо від Петра Порошенка довести дією, що “Армія, мова, віра«Вільні Люди» провели акцію з вимогою до Президента і РНБО негайно запровадити санкції проти «112» та «NewsOne» – це не порожні передвиборні балачки», – зазначив Кузан Сергій, заступник Керівника Проводу «Вільних людей».

Новини